Pokojíček s letadly

Pokojíček na přání maminky v šedobílých barvách nábytku. Pokojíček je doplněn samolepkami s veselými barvami a na zemi je koberec, který pokojíček zútulní a výborně poslouží při hraní.

Pokojíček má velikost 355×356 cm.

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Pokojíčky pro sourozence

Pokojíčky pro sourozence. Maminka si přála maximum místa na hraní, proto v pokojíčcích nevidíte žádné velké skříně. Pokojíčky jsou doplněny samolepkami www.babydeco.cz a www.lovel.cz 

Pokoj pro holčičku má velikost 321×346 cm, pokoj pro chlapečka 353×395 cm.

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Ložnice a studentský pokoj

V tomto pokoji bylo přáním maximalizovat množství úložných prostor, použít stůl, který má dcera již koupený a umístit do pokoje dvoulůžko, protože zde spí maminka s dcerou. V pokoji je opět kompletně použit nábytek Ikea.

Pokoj má velikost 430×250 cm.

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Pokojíček s vysokým stropem

Tento pokojíček je určen pro 2,5 letého klučíka. Přáním maminky byly úložné prostory, místo na hraní a na zakázku bude vyráběná postel do 207 cm široké a 315 cm vysoké části pokojíčku, která je umístěná vlevo od dveří. Vpravo od dveří je pokojíček široký  pouhých 175 cm. V pokojíčku je krásné velké okno, takže je pokojík světlý a plný sluníčka. Místo na hraní má dostatečný rozměr na to, aby místo něj mohl být psací stůl, až bude třeba. Obě varianty můžete opět vidět v galerii.

Na zdech jsou použity autorské samolepky Pieris.

Pokojíček má délku 518 cm.

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Pokojíček pro teenagera

Návrh pokojíčku pro teenagera opět s použitím Ikea nábytku. Maminka si přála dřevo, proto byl do pokojíčku zvolen nábytek s rámy v dekoru bíle mořený dub a bílá matná dvířka. Chlapec má vedle pokojíčku šatnu, takže úložný prostor bude využíván na věci do školy, koníčky a zábavu. Jediným omezením u tohoto návrhu bylo umístění televize na přesně daném místě, kam jsou vyvedeny kabely. Pokojíček je do tvaru L, vpravo vedle okna je pod šikminou ve výklenku o velikost 276×275 cm umístěna postel.

Pokojíček má velikost 472×350 cm + výklenek s postelí.

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Pokojíček s puntíky

Pokojíček pro budoucí školačku a mladšího brášku. Na jedné straně pokojíčku je místo na hraní pro mladšího brášku se systémem Ikea Trofast, na druhé straně jsou skříňky, do kterých se vejdou hračky i věci do školy.

Pokojíček má velikost 455×580 cm.

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Návrh rozmístění nábytku v podkrovním pokojíčku

V tomto projektu vidíte pokojíček bez dekorací, bylo řešeno pouze rozmístění nábytku a jeho uspořádání tak, aby se v budoucnu daly bez problémů vyměnit malé stolečky za psací stoly pro školáky. 

Pokojíček má tvar do L, velikost hlavní části je 581×418 cm + vstup do pokoje 278×258 cm, kam jsme umístily skříňky s knihovnou, které můžete vidět v galerii.

Úzký pokojíček pro budoucího školáka

 350x355Dětský pokoj pro dva klučíky, kteří chodí do školky. Přáním klienta bylo rozvržení nábytku tak, aby se nemusel za dva roky, až půjde starší syn do školy, vše měnit. Nábytek je tedy navržen ve dvou verzích – pro děti ve školce a pro školáky. Skříně i postel zůstanou zachovány, vymění se pouze stoly a židle. Oba návrhy můžete vidět v galerii

Na dekoraci stěn byly použity autorské samolepky Pieris a obrázky Desenio

Pokojíček má velikost 274×405 cm

Více vizualizací můžete vidět v galerii.

Rostoucí pokojíček pro dva kluky

Dětský pokoj pro dva klučíky, kteří chodí do školky. Přáním klienta bylo rozvržení nábytku tak, aby se nemusel za dva roky, až půjde starší syn do školy, vše měnit. Nábytek je tedy navržen ve dvou verzích – pro děti ve školce a pro školáky. Skříně i postel zůstanou zachovány, vymění se pouze stoly a židle. Oba návrhy můžete vidět v galerii

Na dekoraci stěn byly použity autorské samolepky Pieris

Pokojíček má velikost 350×355 cm + výklenek na postel 126×206 cm.

Více vizualizací můžete vidět v galerii.

Pokojíček pro dvojčata

Pokojíček je pro kluky – dvojčata. Černá a bílá barva byla maminkou zvolena proto, že jeden z chlapečků má silné dioptrie a lépe se orientuje tam, kde jsou kontrasty. 

V pokojíčku byl využit stávající nábytek Ikea Stuva a bylo potřeba do pokojíčku přidat psací stoly a tím i novou patrovou postel. Postel byla vybrána tak, aby na třetím výsuvném lůžku mohla přespat starší sestřička, která s brášky tráví hodně času. Na dekoraci pokojíčku byly použity autorské samolepky Pieris a Elis Design 

Pokojíček má velikost 505×348 cm.

Více vizualizací můžete vidět v galerii.

© 2021 INTERIERONLINE.CZ | Bc. Dita Burianová, Kapalínova 1026/13, 274 01 Slaný | IČO: 70106177 | WEBDESIGN © Patrik Burian 2021

Veškerá obrazová dokumentace na webu je majetkem webu INTERIERONLINE.CZ a bez výslovného souhlasu nesmí být kopírována a zveřejňována.