Dárkové poukazy 2023

Dárkové poukazy 2023

Tento týden jsem od Vás dostala několik mailů se stejným dotazem: pokud dnes objednám návrh pokoje, stihnete ho udělat do konce roku?

 

Musím bohužel napsat, že návrhy udělat nestihnu a to z několika důvodů:

  • všechny termíny v prosinci mám obsazené
  • na návrh a vizualizaci pokoje potřebuji při aktivní vzájemné komunikaci obvykle 5-10 pracovních dnů
  • dalších 5-10 pracovních dnů potřebuji před začátkem práce na návrhu na kompletní doplnění podkladů potřebných pro digitalizaci pokoje a vytvoření 3D modelu

 

Abyste mohli udělat svým blízkým radost, můžete koupit Dárkový poukaz na návrh a vizualizaci interiéru v minimální hodnotě 3.000 Kč

  • poukaz je platný do 31.12.2024
  • k poukazu bude vystavena faktura, která bude sloužit jako doklad o uhrzaení poukazu a k následnému objednání termínu návrhu a vizualizace interiéru
  • poukaz můžete objednat  ZDE
  • do mailu, prosím, uveďte: jméno a příjmení obdarované osoby, adresu a částku, která bude darována

Děkuji a přeji krásný předvánoční čas.

Dita 

Z dětského do teenagerovského

Z dětského do teenagerovského

Před třemi lety jsem navrhovala pokojíček pro 10ti letého kluka v novostavbě rodinného domu. Pokojíček byl navržen s nábytkem na míru tak, aby už nábytek nemusel být měněn a byl pouze doplněn policovými díly Ikea Kallax a tapetou. 

Díky orientaci oken na jih byl stůl umístěn ke zdi. Vznikl tím prostor pro umístění dírkovaných Ikea desek Skadis, později prostor pro umístění velkého monitoru, který je třeba na úpravu fotek a videí.

Letos se na mě klientka obrátila znovu a požádala mě o přizpůsobení pokoje teenagerovi. Nábytek na míru a doplňky v modrých barvách byly ponechány a pokoj byl  díky nové výmalbě, novým dekoracím a novému Ikea Fjällbo nábytku jednoduše přizpůsoben současnému věku a zájmům.

Rozměr pokoje 387×363 cm.

 

PŘED

PO

Pokojíček pro dvě slečny

Pokojíček pro dvě slečny

V tomto pokojíčku bylo přáním klienta zachování stávajících postelí Domestav.

Celý návrh byl přizpůsoben postavení postelí a nábytek Ikea v něm byl doplněn atypy v dekoru dřeva.

Vedle postelí jsou klasické šatní skříně s hloubkou 55 cm, na protější stěně mají skříňky hloubku 40 cm. Mezi dveřmi a skříňkami je ponechán prostor na čističku vzduchu. Pracovní plocha každého ze stolů je 125×60 cm, pod deskou stolu je radiátor.

Velikost pokojíčku 410×345 cm

Úložné prostory v podkrovním pokojíčku

Úložné prostory v podkrovním pokojíčku

…Klientka mě požádala o pomoc s doplněním zařízení pokojíčku pro devítiletého syna.

V pokojíčku byla postel, skříně Platsa pod šikminou a polovina stěny u okna vymalovaná nádhernou modrozelenou barvou.

Dům je zařízen v dekoru dřeva a bílé, proto byl pro úložné prostory v pokojíčku zvolen nábytek Ikea Besta  v dekoru bíle mořený dub a bílá,. Bílá barva doplňuje skříně Ikea Platsa s dvířky Fonnes, které již v pokojíčku jsou.

Kromě nábytku byla upravena výmalba, aby mohla být na okno použita záclona.

Pracovní stůl má desku dlouhou 200 cm, aby bylo možné na stole dělat úkoly a zároveň zůstalo místo na počítač. 

Veškerá komunikace probíhala prostřednictvím mailu a WhatsApp, návrh byl vytvořen online.

Velikost pokojíčku 393×490 cm

 

Rostoucí mořský pokojíček – současnost a budoucnost

Rostoucí mořský pokojíček – současnost a budoucnost

Pokojíček pro dvouletého chlapečka, který si ze všech možných plyšáků vždy vybere takového, který je spojen s mořem.

Klienti si kromě tapety od Fugu Design přáli nadčasový pokojíček, který bude možné v průběhu let měnit a doplňovat tak, aby základ pokojíčku zůstal stejný a byl vhodný pro dvouletého klučíka i osmnáctiletého studenta.

V obou variantách pokojíčku je veškerý nábytek Ikea. V levém sloupci vizualizace návrhu pro současnost a v pravém pro budoucnost (cca za pět let).

Velikost pokojíčku 346×552 cm

Celková cena na za návrh a vizualizaci 5.000 Kč (3.500 Kč návrh současnosti + 1.500 Kč budoucnosti), veškerá komunikace probíhala online.

 

NYNÍ

BUDOUCNOST

Rostoucí pokojíček pro holčičky – dvojčata

Rostoucí pokojíček pro holčičky – dvojčata

Tento pokojíček je navržen pro dvouleté holčičky – dvojčata. Klienti si přáli do pokojíčku použít tapetu s bílými a růžovými pivoňkami. Této tapetě byl přizpůsoben celý pokojíček.

Návrhy a vizualizace jsem dělala ve variantě Nyní a Budoucnost. Na vizualizacích můžete vidět, jaký je rozdíl mezi pokojíčkem laděným do dětských růžových barev a tím samým pokojíčkem doplněným závěsy a povlečením v tónech zelené, které se objevují na tapetě.

Nábytek je navržen tak, aby bylo možné jen s malými změnami pokoj přizpůsobit slečnám, které již budou chtít mít každá své soukromí. Veškerý nábytek bude vyráběn na míru truhlářem. 

Stejně jako nábytek jsou připravené rozvody elektro na nástěnná světla, která vidíte ve variantě Budoucnost. Potřebné elektro rozvody jsou Nyní schovány pod tapetami a až bude třeba, budou použity pro instalaci nástěnného osvětlení. Jsou umístěny tak, aby světla v budoucnu zakryla dírky, které se do tapet musí udělat Nyní pro instalaci poliček na knížky. Další dírky po poličkách zakryje skříň mezi postelemi.

Velikost pokojíčku 5220 x 4250 mm, výška stropu 2800 mm.

NYNÍ

BUDOUCNOST

Pokojíček s vysokým stropem

Pokojíček s vysokým stropem

Původní představa klienta o pokojíčku byla vytvoření patra a tím odděleného prostoru pro hraní a spaní. Strop je na stěně s okny vysoký 525 cm a na protější stěně 442 cm.

Před samotným návrhem pokojíčku jsem posuzovala možnost umístění patra. Vzhledem k tomu, že okna v horní části pokojíčku nejsou otevíratelná a pokojíček je orientován na jih a západ, patro jsem klientovi (i kvůli dalším technickým omezením) nedoporučila.

Klient souhlasil s pokojíčkem bez patra a zůstala už jen dvě přání: umístění psacího stolu u okna orientovaného na západ a umístění televize na stěně vedle dveří, kde je ve výšce 160 cm připravená zásuvka.

Co se týče nábytku, tak postel a část za postelí (sloužící na peřiny nebo jako schovka pro plyšáky) bude spolu s deskou psacího stolu vyrobena na zakázku truhlářem, ostatní nábytek je Ikea.

Povlečení na posteli se jmenuje Mataeřídoušky a je od české značky www.prirodou.eu

Samolepky s lenochody jsou od www.lovel.cz

Velikost pokojíčku 3175 x 4405 mm

 

Současnost

Vizualizace vs. realita

Vizualizace vs. realita

V březnu 2022 se na mě klientka obrátila s tím, že by potřebovala uspořádat a nějak rozdělit přes 8 metrů dlouhý podkrovní pokojíček na část s postelemi a část se školními stoly a hračkami.

Pokojíček jsme s klientkou uspořádaly, vytvořily dvě místa na učení, doplnily samolepky a navrhla jsem rozdělení pokojíčku závěsem. Pro tento typ závěsů je nutné použít speciální kolejničky, po nichž zavěšená látka nesjíždí dolů a tomu také odpovídá cena.

Klientka se rozhodla návrh realizovat letos v květnu, a po realizaci mi poslala fotografie výsledného stavu. Byla jsem z realizace nadšená!

Rozměry pokojíčku 821×413 cm.

Moc děkuji za zaslané fotografie i za souhlas se zveřejněním.

 

Další porovnání Vizualizace Xrealizace najdete ZDE

Vizualizace

Realizace

Pokojíček v secesním domě

Pokojíček v secesním domě

Dětský pokojíček se nachází v secesním domě s nádhernými 3,20 m vysokými stropy, vysokými okny, parketami a dvoukřídlými dveřmi. Naprosto ojedinělou dekorací jsou 230 cm vysoká kachlová kamna.

Přáním klientky bylo vytvoření dvou návrhů pokojíčků. Jeden návrh pro Současnost – jednoho malého chlapečka a druhý návrh pro Budoucnost – dvě děti školního věku. Smyslem dvou návrhů je maximální využití nábytku z návrhu pro Současnost do návrhu pro Budoucnost. V tomto pokojíčku je v návrhu Současnost stejný nábytek, jako v návrhu Budoucnost :o) 

Pro rodiče to znamená, že nábytek budou kupovat jen jednou a to, co se bude v pokojíčku měnit podle věku dětí, jsou jen doplňky, dekorace a drobný nábytek.

Velikost pokojíčku 550×500 cm

 

Současnost

Budoucnost

Kuchyně v letním domku

Kuchyně v letním domku

Tato kuchyně nemá standardní vybavení, protože se nachází v letním domku. Přáním klientů bylo do kuchyňské linky umístit ledničku, vinotéku, dřez, výčepní zařízení a samozřejmě úložný prostor na nádobí. Klienti mají rádi industriální styl a přáli si kuchyni z Ikea. Vybrali jsme novinku, kterou Ikea nabízí – rámy Metod a dvířka Nickebo.

Část kuchyně s výčepním zařízením a barovým pultem bude vyrobena na zakázku. Na zakázku budou z masivu vyrobeny také lavice a stůl.  

Velikost celého prostoru je 535×255 cm.

 

© 2021 INTERIERONLINE.CZ | Bc. Dita Burianová, Kapalínova 1026/13, 274 01 Slaný | IČO: 70106177 | WEBDESIGN © Patrik Burian 2021

Veškerá obrazová dokumentace na webu je majetkem webu INTERIERONLINE.CZ a bez výslovného souhlasu nesmí být kopírována a zveřejňována.