Dva pokojíčky pro holčičky s proměnou v čase

Dva pokojíčky pro dvě holčičky. Nyní jeden pokojíček na spaní, druhý na hraní. S příchodem školních povinností bude každá z holčiček ve svém pokojíčku. Nábytek je navržen tak, aby  maximum bylo použitelné jak ve variantě spací pokojíček – herna, tak ve variantě dva samostatné pokojíčky.

V návrhu je použit nábytek Ikea a samolepky od  www.fugu.cz a www.pieris.cz

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Pokojíčky s vyvýšenými postelemi

Dva pokojíčky pro dva kluky. Pokojíčky mají atypická rohová okna, jejichž parapety jsou nižší než výška stolu, proto byly pod okna umístěny skříňky, na kterých se dá v případě potřeby i sedět. Přáním klienta byly vyvýšené postele, pod kterými bude v jednom pokojíčku relaxační místo a ve druhém pokojíčku parkovací místo pro veškerou zemědělskou i silniční techniku.

V návrhu je použit nábytek Ikea a samolepky od  www.pieris.cz

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Pokojíček se dvěma pracovními místy – na školu a na hraní

V tomto pokojíčku bylo přáním klienta použití stávajících postelí a židlí k pracovním stolům. Pokojíček je pro dva kluky, kteří milují Lego. Díky velikosti pokoje bylo možné udělat dvě oddělená pracovní místa – stoly na školní povinnosti a stoly na hraní a skládání lega. Až kluci povyrostou a nebude třeba místo na zemi na hraní, postel u dveří se otočí a v pokoji budou dvě oddělená samostatně stojící lůžka.

Pokojíček má velikost 420×510 cm

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Úzká ložnice v podkroví (255 cm)

Ložnice je umístěna v podkrovním bytě. Rovná část stropu měří 19 cm, zbývající část je šikmá. Pod střešními okny je radiátor, takže nebylo možné umístit postel jinak. Díky délce ložnice bylo možné umístit skříně s dostatečnou hloubkou na zavěšení ramínek.  Veškerý nábytek Ikea, obrazy www.desenio.cz 

Ložnice má velikost 255×531 cm

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Ložnice s pracovním koutkem

Ložnice v odstínech modré, bílé, růžové a tmavě hnědé. Klientka si přála ponechat v ložnici tmavě hnědé starožitné noční stolečky a stávající odstín modré malby. Dalším přáním bylo umístění pracovního koutku a křesla na čtení. Veškerý nábytek Ikea, obrazy www.desenio.cz 

Ložnice má velikost 440×495 cm + výklenek 200×115 cm.

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Malý pokojíček pro slečnu

Pokojíček pro 10ti letou slečnu. Ačkoliv je pokojíček malý, vešlo se do něj vše, co je třeba a dveře na terasu jdou bez problémů  otevřít. Šířka pokojíčku je 275 cm, v místě, kde je skříň, je pokojíček zúžen na 235 cm. 

Pokojíček má velikost 350×275 cm

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Pokojíček s proměnou v čase

Pokojíček pro holčičku a chlapečka, který půjde do školy. V prvním návrhu je pokojíček s jedním psacím stolem, ve druhém návrhu už jsou psací stoly dva, skříň je pryč a děti budou využívat šatnu, kterou mají u pokojíčku.  

V návrhu je použit nábytek Ikea a samolepky od  www.lovel.cz

Pokojíček má velikost 322×517 cm.

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Pokojíčky s proměnou v čase

Dva pokojíčky pro dvě malé holčičky. Do doby školní docházky budou holčičky spát spolu v jednom pokojíčku a druhý pokojíček bude sloužit jako herna. V okamžiku, kdy starší holčičce začnou školní povinnosti, každá z holčiček bude mít svůj vlastní pokojíček. 

V návrhu je použit nábytek Ikea a samolepky od  www.lovel.cz a www.pieris.cz

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

Úzký pokojíček (230 cm)

Pokojíček pro -náctiletého kluka. Světle šedá výmalba v kombinaci se skříňkami Ikea Eket a na zakázku vyrobenou skříní na šířku pokojíčku. Bodová světla vytvářejí na zdi s mapou  různé odstíny, stěna je vymalována jednou barvou.

Samolepka mapy je od www.pieris.cz 

Pokojíček má velikost 230×550 cm

Více vizualizací můžete vidět v galerii. 

© 2021 INTERIERONLINE.CZ | Bc. Dita Burianová, Kapalínova 1026/13, 274 01 Slaný | IČO: 70106177 | WEBDESIGN © Patrik Burian 2021

Veškerá obrazová dokumentace na webu je majetkem webu INTERIERONLINE.CZ a bez výslovného souhlasu nesmí být kopírována a zveřejňována.