Nejeden rodič řeší otázku, zda do dětského pokoje koupit nový nábytek nebo použít nábytek, který doma je, kterému nic není, byl koupený nedávno a nebyl levný.

Stejné to bylo i u tohoto pokojíčku. Nábytek patří k ložnici, která v současnosti v pokojíčku je. Aby měl syn soukromí, rodiče budou spát v obývacím  pokoji a nábytek není kam přestěhovat. Klient měl ze stávajícího nábytku k dispozici skříň a dvě komody v dekoru divokého dubu.

Ve vizualizicích můžete porovnat pokojíček se stávajícím nábytkem a pokojíček s kompletně novým Ikea nábytkem.

V prvním návrhu byl stávající nábytek doplněn nábytkem Ikea Kallax v barvě bíle mořeného dubua postelí Släkt v bílé barvě. Stávající skříň má velikost 167x197x53 cm, komoda 91x79x43 cm.

V návrhu s novým Ikea nábytkem byla použita rohová skříň Pax, policové díly Ikea Kallax v barvě bíle mořeného dubu + postel Släkt v barvě bílé. Skříň má kratší metrovou část hlubokou 58 cm, delší dvoumetrová část skříně má hloubku 35 cm. Výška skříně je 236 cm.

V obou variantách doplňují nábytek poličky Ikea Flisat, stoleček se židličkami Ikea Lätt a koberec Vegas Kids ve velikosti 120×170 cm. Stěny jsou béžové, zeď nad postelí zdobí INSPIO samolepka Les plný zvířátek  a povlečení Mateřídoušky je od české firmy www.prirodou.eu