Často dostávám maily s dotazem, jestli je možné udělat vizualizaci jen čášti pokoje – rohu v obýváku, jídelny ve spojeném prostoru s kuchyní a obývacím pokojem, stěna mezi okny atd. 

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Abych mohla odpovědět, potřebuji vidět půdorys a teprve po prostudování půdorysu dokážu odpovědět. 

Televizní stěnu, kterou vidíte na obrázcích, bylo možné v tomto případě navrhnout a vizualizovat, protože okolo není žádný nábytek, který by měla stěna doplňovat. Vše, co stěna doplňuje, je vlevo umístěný krb a sedací souprava se stolečkem. Půdorysně je tato část obývacího pokoje součastí velkého spojeného prostoru jídelna, kuchyně, obývací pokoj.

Na televizní stěnu byl použit nábytek Ikea, stěna je doplněna atypickými na míru vyrobenými poličkami, deskou a nástěnnými obkladovými panely v dekoru dřeva.

Pokud byste i Vy chtěli udělat návrh a vizualizace jen části interiéru, zašlete, prosím, se svou poptávkou také půdorys, ve kterém bude vyznačeno, o jaký prostor se jedná.