Každý z Vás se pravděpodobně při hledání samolepek do dětského pokoje setkal se slovenskou společností INSPIO. Mám to štěstí, že se INSPIO stalo mým novým partnerem a já mohu jejich samolepky, obrázky a koberce používat do návrhů Vašich pokojíčků, obývacích pokojů,  ložnic atd. Zkrátka do všech projektů, které spolu budeme tvořit smile

Dnes bych Vám ráda představila tři skupiny dekorací nejčastěji používaných do návrhů a vizualizací. Jsou to samolepky, obrazy, koberce a hrací podložky. Ke každé skupině dekorací jsem uvedla nejdůležitější informace a pro představu doplnila vizualizacemi.

 

Největší část INSPIO nabídky tvoří  SAMOLEPKY  vyrobené ze speciální pevné fólie INSPIOTEX, která je příjemná na dotek, připomíná látku a je vhodná i na drsnou omítku.

Samolepky je navíc možné několikrát přelepit a jsou vodou omyvatelné. Lepení je velmi jednoduché, protože k tomu nepotřebujete žádná lepidla. Manipulace se samolepkami je také snadná a když se Vám samolepky omylem slepí k sobě, můžete je jednoduše rozlepit.

INSPIO v současné době nabízí přes 1400 samolepek, takže je určitě z čeho vybírat :o)

 

Kromě samolepek nabízí INSPIO také originální KOBERCE a HRACÍ PODLOŽKY, které byly navrženy především s ohledem na potřebu dětí.  Díky použitým materiálům jsou koberce a hrací podložky vhodné pro alergiky a ostatní děti, které nemohou mít z jakéhokoliv důvodu v pokojíčku koberec textilní.

Korkové koberce jsou vyrobeny z přírodního materiálu, hrací podložky jsou vyrobeny z 5 mm vysokého měkkého PVC. Koberce i podložky jsou potištěny ekologickými barvami,  jsou příjemné a teplé na dotek, tlumí zvuky a velmi jednoduše se čistí.​ Jsou voděodolné, protiskluzové a antialergenní.

Koberce i podložky se vyrábí v různých velikostech a můžete si je objednat i se jménem dítěte – jméno stačí připsat do poznámky v objednávce :o)

 

Poslední významnou skupinu INSPIO dekorací nejen do pokojíčku tvoří luxusní dibondové OBRAZY, které INSPIO vyrábí ve třech různých velikostech.

Dibond je 3 mm tenká lehká tabulka potažená speciálním hliníkem. Tabulka nevybledne, je voděodolná, matná a nepomačká se. Potisk je ekologický a barevně stálý, kvalita tisku 1080 DPI.

Spolu s tabulkou si můžete objednat rám, který bezpečně zavěsíte pomocí speciálních úchytů. Díky skvělým vlastnostem dibondového obrazu nemusí být v rámu sklo, takže je obraz bezpečný i pro ty nejmenší :o) 

 

 

Sortiment INSPIO není zaměřen jen na dětské pokojíčky. V nabídce najdete samolepky a obrazy, které lze použít do obývacích pokojů, zádveří, ložnic, jídelen …

Děkuji za důvěru, kterou jsem od společnosti INSPIO dostala a těším se na všechny nové návrhy, které spolu s Vámi vytvořím a které budou díky INSPIO takové, jaké je chcete mít.

Všem přeji krásný rok ♥ 2024 ♥

Dita