Dita Burianová

Jsem tu pro Vás …

 Vítejte na stránkách věnovaných návrhům a vizualizacím interiérů, do kterých používám zejména nábytek a bytové doplňky značky IKEA.

Jmenuji se Dita, návrhům interiérů se věnuji téměř 13 let a za tuto dobu jsem zjistila, že IKEA je mému srdci nejbližší. Pokud je třeba, doplňuji interiér výrobky, které se dají koupit v běžné maloobchodní síti obchodů s nábytkem. 

Do návrhů je možné použít nový nábytek nebo je možné do interiéru zapracovat nábytek stávající a doplnit nábytkem novým, volba je na Vás. 

V obou případech ode mě po ukončení práce dostanete 2D půdorys, na kterém je nejlépe vidět rozmístění nábytku a doplňků včetně volného prostoru, který v interiéru je.  Dále 3D fotovizualizace (obvykle 3-5 pohledů pro jednu místnost) a seznam nového nábytku, který byl v návrhu použit. V seznamu jsou dále uvedeny bytové doplňky značky IKEA a případné dekorace, pokud jsou součástí vizualizace.

Dita Burianová

Jaký bude Váš interiér …

V průběhu celé realizace zakázky jsme spolu v písemném kontaktu. Já posílám návrhy, Vy se k nim vyjadřujete. Tímto způsobem spolu najdeme to nejvhodnější řešení pro Vás. 

Stane se, že úplně neporozumím Vašemu přání. Důležité však je, abyste se mnou komunikovali a vše spolu vyřešíme. Spokojenost klienta je pro mě priorita. 

Pokud Vás moje návrhy oslovily, budu moc ráda, když mi napíšete a vytvoříme spolu i Váš interiér.

Někdy je třeba vyřešit stěnu v chodbě nebo malou domácí kancelář, jindy porovnat několik návrhů pro vyřešení jednoho místa.

Vizualizace jsou využívány také k vyobrazení interiérů domů, které jsou ve výstavbě. Pokud jste klientem, který má představu, jak by měl jeho interiér vypadat, můžete svůj dům vidět zařízený již ve fázi výstavby.

Splňte si svůj sen o krásném bydlení, těším se na Vás.

Dita

 

 

© 2021 INTERIERONLINE.CZ | Bc. Dita Burianová, Kapalínova 1026/13, 274 01 Slaný | IČO: 70106177 | WEBDESIGN © Patrik Burian 2021

Veškerá obrazová dokumentace na webu je majetkem webu INTERIERONLINE.CZ a bez výslovného souhlasu nesmí být kopírována a zveřejňována.